GEALAN Vam želi omogućiti najbolju korisničku uslugu. Iz tog razloga spremamo informacije o Vašem pregledu u obliku kolačića („cookies“). Nastavkom pregleda stranice slažete se sa korištenjem kolačića.
Gealan Logo

Servis za arhitekte

Naše usluge

Tehnička služba i savjetovanje arhitekata

Djelatnici tehničke službe stručne su osobe dobro upoznate s proizvodnjom prozora. Prate projekte od planiranja do izrade. Kada je riječ o realizaciji raznih zahtjeva na objektu, GEALAN-ovi tehničari usko surađuju s pdgovornim arhitektima projekta.

GEALAN-Plannersoftware

GEALAN Plannersoftware se u prvih šest mjeseci postojanja prodao u više od 1.000 primjeraka - prodaja i dalje raste. Arhitektima, kao ciljanoj skupini, software omogućuje pouzdano planiranje i pregled prozora na objektu. Istovremeno koristinicam nudi detaljan pregled cijelokupnog GEALAN proizvodnog programa sa sviim varijantama, prednostima i posebnim značajkama tijekom ugradnje. U to su uključene informacije o acylcolor prozorima, recikliranim profilima, upute za njegu i održavanje, stručne knjižice, ispitivanja sustava, veličine krila, detalji planiranja i kalkulator uštede energije.

Architect Box – Infomacije za arhitekte

Architect Box predstavlja skupinu dokumenata koje je GEALAN razvio posebno za arhitekte i planere. Prvenstveno uključuje 13 priručnika u formatu DIN A5 različitih tema relevatnih za svakog arhitekta (npr. prozračivanje, montaža, zvučna izolacija itd.). Priručnici se kontinuirano ažuriraju o aktualnim temama vezanih za prozore.

Također se unutar Architect Box-a nalaze sljedeća pomagala: 

  • 1 primjerak acylcolor boja 
  • 1 primjerak skale za arhitekte 1:3,33.

Kontakt tehničkog servisa

Peter Czajkowski

Leiter Bautechnischer Dienst
Telefon
0 92 86 / 77-42 10
Mobitel
0171 / 4522671
Fax
0 92 86 / 77-41 41
E-mail
peter.czajkowski@gealan.de

Peter Wolf

Telefon
+49 (0) 37 27 / 99 61 11 7
Mobitel
+49 (0) 171 / 733 53 07
Fax
+49 (0) 37 27 / 99 61 11 8
E-mail
peter.wolf@gealan.de

Michael Nolting

Vinzenz-Pallotti-Str. 39, 51429 Bergisch Gladbach
Telefon
0 22 04 / 81 08 00
Mobitel
01 71 / 7 23 13 64
Fax
0 22 04 / 81 08 01
E-mail
michael.nolting@gealan.de

Martin Lutz

Georg Ring Weg 6, 96106 Ebern
Telefon
0 95 31 / 94 09 28
Mobitel
01 71 / 7 22 11 07
Fax
0 95 31 / 94 09 27
E-mail
martin.lutz@gealan.de

Jürgen Stierand

Bindingweg 1, 30539 Hannover
Telefon
05 11 / 8 07 43 05
Mobitel
01 71 / 7 31 81 53
Fax
05 11 / 8 07 43 07
E-mail
juergen.stierand@gealan.de

Rudolf-Henryk Kuschmann

Walter-Friedländer-Str. 4, 10249 Berlin
Telefon
0 30 / 89 39 44 50
Mobitel
0171 / 7319740
Fax
0 92 86/ 77-95 42 91
E-mail
rudolf-henryk.kuschmann@gealan.de

Richard Huber

Reibersdorf 13, 84419 Schwindegg
Telefon
0 80 82 / 9 48 62 70
Mobitel
0171 / 6742781
Fax
0 80 82 / 9 48 62 70
E-mail
richard.huber@gealan.de

Wolfgang Schulz

Mörikestraße 14, 71088 Holzgerlingen
Telefon
0 70 31 / 60 73 81
Mobitel
01 71 / 7 29 04 63
Fax
0 70 31 / 60 73 82
E-mail
wolfgang.schulz@gealan.de

Kontakt za savjetovanje arhitekata

Thomas Junghans

Architektenberater
Telefon
0 92 86 / 77-42 30
Fax
0 92 86 / 77-42 42
E-mail
thomas.junghans@gealan.de

Thomas Dick

Architektenberater
Telefon
0 92 86 / 77-42 20
Fax
0 92 86 / 77-42 42
E-mail
thomas.dick@gealan.de

Ute Richter

Architektenberaterin
Telefon
0 92 86 / 77-41 05
Fax
0 92 86 / 77-42 42
E-mail
ute.richter@gealan.de