Területi képviselő Kelet-Magyarország (f/n/v)

Bővítjük magyarországi értékesítési csapatunkat! Kelet-magyarországi régióba keresünk területi értékesítési munkatársat (f/n/v).

Feladatok

  • Ügyféltámogatás műszaki és kereskedelmi területen
  • Kapcsolattartás új és régi partnerekkel
  • Kereskedő-, és gyártópartnerek műszaki és kereskedelmi támogatása
  • Részvétel szakmai továbbképzések előkészítésében, lebonyolításában
  • Új kereskedelmi partnerek felkutatása, tárgyalás
  • A kereskedők, ügyfelek és ipari partnerek rendszeres látogatása, magán és szakmai érdeklődők informálása
  • Reklamációk nyilvántartása és kezelése
  • Piaci folyamatok aktív egfigyelése és azok folyamatos elemzésén alapuló javaslattétel a központ felé a hatékonyság növelésére

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki és/vagy kereskedelmi végzettség
  • 3+ év műszaki és/vagy kereskedelmi területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Építőiparban és értékesítésben szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban
  • Jó német és/vagy angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Utazási hajlandóság és "B kategóriás" jogosítvány a magyarországi utazásokhoz
  • Műszaki affinitás, magas fokú ügyfélközpontúság, önállóság és csapatban való munkavégzésre való képesség

Amit kínálunk

  • Piacképes, teljesítményalapú javadalmazás
  • Céges autó, saját használatra is
  • Home office lehetőség megfelelő műszaki berendezések biztosításával (laptop, telefon)
  • Intenzív, személyre szabott betanítás tapasztalt kollégákkal
  • Továbbképzési lehetőségek egy nyitott és támogató munkakörnyezetben

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk jelentkezését az alábbi form-on keresztül , magyar és német vagy angol nyelvű önéletrajzával!

Az Ön jelentkezése

Az Ön pályázati dokumentumai

A GEALAN honlapon található jelentkezési lap elküldésével hozzájárulok ahhoz, hogy adataimat a jelentkezési folyamat részeként tárolják, valamint a GEALAN Fenster-Systeme GmbH-n belüli álláslehetőség ellenőrzése céljából feldolgozzák.

GEALAN Fenster-Systeme

Személyzeti osztály

Hofer Straße 80

95145 Oberkotzau

A közelben gyártókat keres?

Írjon nekünk, szívesen segítünk Önnek személyesen.

Kérdései vannak ?

GEALAN ACADEMY

A GEALAN ACADEMY tanfolyamokat kínál pl. az építési jog, értékesítés és nyílászáró-gyártástechnológia témákban.

Ne maradjon le az újdonságokról!

Szeretnék a GEALAN-ról és referencia objektekröl E-Mail formájában rendszeresen (havonta legfeljebb kétszer) információkat kapni. Díjmentes és mindenkor lemondható.

Gealan

A GEALAN Fenster-Systeme GmbH Európa egyik vezető műanyag profil gyártója az ablakok és az ajtók területén.