GEALAN įrankių gamybos padalinys konkurso „Gamybos meistriškumas 2023“ finalininkas

1250x540_apdovanojimas.jpg

Įspūdingos apdovanojimų ceremonijos laukimas: GEALAN komanda kartu su vienu iš įmonės vadovų Tino Albert (kairėje) ir įrankių gamybos padalinio vadovu Norbert Gruner (dešinėje) Acheno miesto rotušėje.

Nors pirmąją konkurso vietą GEALAN komanda ir užleido BMW, patekimą į finalą laiko didžiule pergale. Labai nedaug tetruko iki nugalėtojo titulo, tačiau patekti į geriausių Vokietijos įmonių trejetuką iš 300 dalyvavusių yra daugiau, nei galėjome tikėtis iš pradžių. GEALAN vidinis įrankių gamybos padalinys buvo išrinktas į geriausių savo kategorijoje trejetuką. Konkurso „Gamybos meistriškumas“ nugalėtojų paskelbimo ir apdovanojimo ceremonija įvyko Acheno miesto rotušės Karūnavimo salėje.

„Dėkoju visai mūsų komandai“

„Tai didžiulis mūsų pasiekimas!“ – netrukus po to, kai buvo oficialiai paskelbtas žiuri sprendimas, džiaugėsi Norbert Gruner, GEALAN vidinių įrankių gamybos vadovas. Nors konkurso nugalėtoja buvo išrinkta pasaulinio garso bendrovė BMW, GEALAN komanda pateko į konkurso „Gamybos meistriškumo“ geriausiųjų trejetuką Vokietijoje. „Žinoma, kad tikėjomės laimėti pirmąją vietą vidinių įrankių gamintojų kategorijoje, tačiau jau ir patekimą į finalą laikome didele pergale. Nuoširdžiai dėkoju visai mūsų komandai, kuri kiekvieną dieną užtikrintai dirbo siekdama, kad galėtume tapti dar geresni, efektyvesni ir konkuruoti su pačiais geriausiais!“

 

Didžioji Acheno karūnavimo salės scena

Daugiau nei 300 Vokietijos vidinių įrankių gamybos įmonių varžėsi dėl nugalėtojo vardo „Gamybos meistriškumo 2023“ konkurse, kurį kartą per metus organizuoja RWTH – Acheno universiteto Staklių laboratorija. Po dviejų išankstinės atrankos etapų, tolesnės išsamios analizės ir apsilankymo gamyklose, GEALAN įrankių gamybos skyrius pateko į finalą ir dalyvavo apdovanojimo ceremonijoje Acheno rotušės Karūnavimo salėje

 

Įspūdingo vakaro Acheno karūnavimo salėje metu GEALAN komandai įteiktas „Gamybos meistriškumo 2023“ konkurso finalininkų sertifikatas. GEALAN delegacija: (iš kairės) generalinis direktorius Tino Albert, Florian Feulner, Kurt Theuerkauf, Denise Heller, Kevin Schmelzer ir vidinių įrankių gamybos padalinio vadovas Norbert Gruner (dešinėje).

 

Jau įgyvendinami ir kiti projektai

„Mes neužmigsime ant laurų,“ – iš karto po apdovanojimų ceremonijos užtikrino Norbert Gruner, – „Žinome, kokius namų darbus turime atlikti, kad tobulėti toliau. Be to jau šiuo metu yra diegiama mūsų gamybos planavimo ir kontrolės sistema. Planuojama, kad ji pradės veikti 2024 m.“ GEALAN ir toliau skatins pagrindinius modeliavimo ir dirbtinio intelekto naudojimo įrankių gamyboje metodus.

Vadovybė didžiuojasi savo darbuotojais

Technologijų ir finansų generalinis direktorius Tino Albert didžiuojasi GEALAN komandos patekimu į finalą: „Sveikinu visą mūsų įrankių gamybos komandą su tokia sensacinga sėkme! Šį apdovanojimą laikome didžiulių investicijų, kurias pastaraisiais metais skyrėme automatizavimui ir skaitmeninimui, o taip pat ir mūsų darbuotojų aukštos kompetencijos patvirtinimu. Kai matau, kokią pažangą padarėme pastaraisiais metais, tai šią pergalę laikau teisingu atlygiu už visą jų atliktą sunkų ir kruopštų darbą.“

Daugiau apie GEALAN koekstruzijos įrankių gamybą>>

114-apple-touch-icon

GEALAN BALTIC

2023-11-16

Ieškote GEALAN langų gamintojo?

Aplankykite GEALAN langų gamintojų paieškos puslapį

Turite klausimų?

Susisiekite su mumis tiesiogiai!

GEALAN ACADEMY

GEALAN ACADEMY langų gamintojams, architektams, projektuotojams, statybininkams ir visiems besidominantiems siūlo įdomius specializuotus seminarus su langais susijusiomis temomis.

Nepraleiskite jokių naujienų!

Noriu gauti GEALAN naujienas ir naujienlaiškį apie pavyzdinius mėnesio objektus nurodytu el. paštu. Naujienlaiškis nemokamas ir jo galima atsisakyti bet kuriuo metu.

Gealan

GEALAN – tarptautinė įmonių grupė yra viena iš Europoje pirmaujančių plastikinių langų ir durų profilių sistemų gamintojų.

©2024 GEALAN Fenster-Systeme GmbH