Residential building

Parajsa me pishinë: Vila Kambel në Kroaci

Project detail

Object type

Ndërtesë banimi

Window system

S 9000

Colour

GEALAN-acrylcolor® DB703

Location

Kaštel Kambelovac, Kroaci

Year of Construction

2018

Architect

MARKO Peni, ART PROJEKT D.O.O

Window fabricator

IZODAL d.o.o., KAŠTEL SUŁURAC

Parajsa me pishinë dhe privatësi: Villa Kambel ndodhet në bregdetin Adriatik të Dalmacisë, vetëm pesëdhjetë metra nga deti. Kjo është një shtëpi pushimi dallohet për klasin dhe është me tre kate, pishinë të ngrohtë, verandë, tarracë me xhakuzi dhe bar dhe tre dhoma gjumi me një pamje fantastike panoramike mbi detin e kaltër të Adriatikut dhe ishujve në bregdetin dalmat.

Muret

e mëdha prej xhami hapen në tarracë, e cila ju fton të relaksoheni me shezlongë. Dritaret e sistemit GEALAN S 9000 në GEALAN-acrylcolor® hekuri përputhen me ambiciet luksoze të vilës.

Vizitorët gëzojnë privatësinë e kësaj banese; në të njëjtën kohë, ata janë vetëm disa minuta larg qytetit të Kaštela, i cili ka shëtitore, bare, kafene dhe flakadanë mesdhetarë. Vila ndodhet pikërisht midis qyteteve të Splitit dhe Trogirit, vendet historike të të cilave janë vendet e trashëgimisë botërore të UNESKO-s.

Foto: Koridor27.

Produktet e përdorura dhe risitë nga GEALAN

S 9000

Platforma S 9000 është talenti i gjithanshëm i sistemeve të profilit GEALAN, një sistem i gjithanshëm, modern për dritaret, dyert dhe dyert me shinë. Me vulë qendrore ose ulje , do të keni dritare të përshtatshme për shtëpitë dytësore ose ato historike, gjithçka është e mundur me S 9000.
Read more about S 9000

Inovacionet GEALAN-acrylcolor®

A one-of-a-kind surface
Read more about Inovacionet GEALAN-acrylcolor®

A jeni duke kërkuar për prodhuesit e dritareve në zonën tuaj?

Use our manufacturer locator.

Ka pyetje?

Flisni me ne

AKADEMIA GEALAN

AKADEMIA GEALAN ofron seminare të orientuara drejt tregut mbi tema të tilla si ligji i ndërtimit, shitjet dhe teknologjia e dritareve.

Do not miss any news!

I want to receive the newsletter "Reference Building of the Month" and GEALAN news via E-Mail (approx. twice a month) - free of charge and terminable at any time.

Gealan

Grupi korporativ GEALAN është një nga prodhuesit kryesorë në Evropë të profileve të vinilit për dritare dhe dyer.

& kopje e vitit 2022 GEALAN Fenster-Systeme GmbH
& kopje e vitit 2022 GEALAN Fenster-Systeme GmbH